Üyelik Sözleşmesi | Epinciniz | Kalitenin ve Güvenli Alışverişin Tek Adresi WhatsApp Destek Telegram Destek

Üyelik Sözleşmesi

Epinciniz Kullanıcılar Arası Mesafeli Satış Sözleşmesi

Epinciniz kullanıcılar arası mesafeli satış sözleşmesi sitemizde satışı yapılan epinlerin güvenle alınmasını sağlamaktadır. Oynaması eğlenceli olan online oyunlarda ilerlemek ve rakiplerin önüne geçmek için epinlere ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyaç duyulan epinleri uygun fiyatla alabilmeniz için de firmamız hizmet vermektedir. Sitemizde üyelik yaparak ve hesap açarak ihtiyaç duyduğunuz epinleri satın alabilirsiniz. Bunun yanında epin satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan satıcı ve alıcıların aralarında yaptıkları alış satış işlemleri sırasında iki tarafında korunması adına bu sözleşmeye yer verilmektedir. Bu sözleşme onaylanmadan sitemizde yapılan alım ve satım işlemleri kesinlikle sonlandırılamamaktadır. Sitemizde bulunan epinleri almak istediğinizde işlemlerin sonuçlandırılması için mutlaka sözleşmenin onaylanması şarttır. Sözleşme onaylanmadığında işlem tamamlanmaz. Alım satım işlemi ve ödeme gerçekleştirilemez.

Epinciniz Kullanıcılar Arası Mesafeli Satış Sözleşmesi Nedir?

Epinciniz kullanıcılar arası mesafeli satış sözleşmesi nedir incelendiğinde bunun tarafların haklarının korunmasını amaçladığı görülmektedir.  Bu sözleşme ile her iki tarafta sorumluluk ve haklarını bilmektedirler. Ayrıca sözleşmenin yapılması ile alış verişin tamamlanmasının ardından yaşanacak sorunlarda da kanıt olarak kullanılmaktadır. Sözleşmeyi onaylayan taraflar belirtilen yükümlülükleri yerine getirdiklerinde alım satım işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Sözleşmede kullanılan terimler ve anlamlarını şu şekilde tanımlamak mümkün olmaktadır.

·        Satıcı: Ürünün satışını yapan kişi ya da firmadır. Adı soyadı, adresi vergi numarası gibi bilgilerini açıkça paylaşmalıdır

·        Alıcı: Ürünü satın alacak kişidir. Adı soyadı, adresi gibi bilgileri açıkça belirtilmelidir

·        Ürün: Satışı yapılan ürünle ilgili detaylı bilgilerdir bu şekilde alıcı alacağı ürün hakkında net bilgi sahibi olabilmektedir

·        Alıcı yükümlülükleri: Alıcının yerine getirmesi gereken yükümlülükleri açıklar

·        Satıcı yükümlülükleri: Satıcının yerine getirmesi gereken yükümlülükler

·        Ödeme: Ürünün alınması sırasında yapılacak olan ödeme bunun hangi yöntem ile yapılacağı bilgileridir

Epinciniz Kullanıcılar Arası Mesafeli Satış Sözleşmesi Neden Yapılıyor?

Epinciniz kullanıcılar arası mesafeli satış sözleşmesi neden yapılıyor sorusuna tarafların güvenliği için şeklinde cevap verilebilmektedir. Yüz yüze yapılmayan alış verişler sırasında çeşitli riskler bulunmaktadır. Devlette bu riskleri ortadan kaldırmak amacıyla 6502 sayılı Tüketiciyi koruma kanunu düzenlemiştir. Bu kanun ile özellikle internet üzerinden yapılan ürün satışlarında alıcıların haklarının korunması sağlanmaktadır. Kanun kapsamında bu sözleşmenin taraflarca onaylanması şarttır.

Yüz yüze satış sırasında alıcı ürünü görebilmekte ve ne aldığından kesin emin olmaktadır. İnternetten yapılan satışlarda ise alıcının ürünü görmesi mümkün değildir. Bu durumda mesafeli satış sözleşmesi imzalanarak alıcının hakları korunmaktadır. Aynı şekilde internetten satış yapan kişi ve firmaların da zarara uğrama riskleri bulunmaktadır. Sözleşme ile satıcının yaşama ihtimali olan zararların önüne geçilmektedir. Sitemizde bulunan epinleri almak istediğinizde bu sözleşmeyi onaylamanız şarttır. Aynı şekilde satıcılarda sözleşmeyi onaylamadıkları takdirde ürünlerinin satışını yapamazlar.

Epinciniz Kullanıcılar Arası Mesafeli Satış Sözleşmesi Nasıl Onaylanıyor?

Epinciniz kullanıcılar arası mesafeli satış sözleşmesi nasıl onaylanıyor incelendiğinde bunun için öncelikle sitemizde üyelik başlatmanız gerekiyor. Epin satışı yapmak için üyelik başlattığınızda ise mesafeli satış yapabilmek için sözleşmeyi onaylamanız gerekiyor. Epin alacak olan kişilerin ise üyelik 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.