Geri Ödeme Politikası | Epinciniz | Kalitenin ve Güvenli Alışverişin Tek Adresi WhatsApp Destek Telegram Destek

Geri Ödeme Politikası

Epinciniz İptal & İade

Epinciniz iptal & iade sitemizde bulunan epinlerin alınması sırasında yapılabilecek işlemler arasında yer almaktadır. Sitemizde online olarak oynanan oyunlarda kullanılan epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Epinlerin alınması ve oyunlarda ilerleyerek rakiplerin önüne geçmek için öncelikle sitemizde üyelik oluşturulması gerekiyor. Üyelik yaparak hesap açan kişiler istedikleri epinleri uygun fiyatlarla alabilmektedirler. Firmamız üyelerinin güvenliğine özellikle önem vermektedir. Bunun için sitemizde satışı yapılan epinlerin orijinal olmasına dikkat ediyoruz.

Orijinal olmayan epinleri satan ya da kötü niyetli işlemler yapan kişiler olduğunda üyelikleri kapatılmaktadır. Üyeliği kapatılan kişilerin tekrar farklı adlarla da hesap açmamaları gerekiyor. Böyle durumlar tespit edildiğinde sahte isimle açılan hesapta kapatılmaktadır. Satışı gerçekleştirilen epinlerin iptal ve iadesi sırasında bazı kurallara uyulması gerekmektedir. Bu kurallara uyulmadığı takdirde ürünün iptal ve iadesinin gerçekleşmesi mümkün olmamaktadır.

Epinciniz İptal ve İade Şartları

Epinciniz iptal ve iade şartları sitede üyeliği bulunan satıcı ve alıcıların haklarının korunması amacıyla düzenlenmiştir. Firmamızda iptal ve iadeler 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu kapsamında yapılmaktadır. İptal ve iade şartları konusunda açık ve net bilgiler sitemizde yer almaktadır. Bu şartların neler olduğunu sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünün satışını iptal etmek ya da iade etmek istediğinizde canlı destek üzerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Sitemizde bulunan ürünlerin iptali ve iadesi sırasında şu şartlara uyulması gerekiyor.

·        Ödemeler havale veya eft ile yapıldığında iade yapılamamaktadır.

·        Yapılan ödemenin üzerinden beş gün geçtikten sonra iade yapılamaz

·        Yaptığınız ödeme miktarı kadar iade isteyebilirsiniz daha az miktarlarda iade yapılması mümkün değildir

·        Epinin teslim edilmesi sonrasında iptali söz konusu olamaz. Gönderilen epin görülmüştür bundan dolayı iptal etmenize izin verilemez

·        Siparişlerinizin belirlenen süre içinde teslimi yapılmadığında iptal etmeniz mümkün olur

·        Ödeme yaptığınız halde epin alamadıysanız ödemenizin iadesi yapılmaktadır

Epinciniz İptal ve İade Yapılması Mümkün mü?

Epinciniz iptal ve iade yapılması mümkün mü sorusuna belirlenen şartlar içinde evet cevabı verilebilmektedir. Bunun yanında bilindiği gibi sitemizde oyunlarda kullanılan epinlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Alınan epinin görülmesinden sonra iadesi mümkün olmamaktadır. Bunun yanında gönderilen epinlerin orijinal olmaması ve kullanılamaması halinde iadesi mümkün olmaktadır. İade için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz ve yaşanan sorunu ispat etmeniz gerekmektedir.

Firmamız müşterilerinin epinleri güvenle alabilmesi adına önlemler almaktadır. Bu amaçla epin satışı sırasında ödemeler güvenli ödeme noktasında belirli bir süre bekletilmektedir. Böylece epinlerde sorun çıkması halinde ödemeyi kullanıcıya geri iade etmektedir. iptal ve iade şartları düzenlenirken satıcıların da hakları ve yükümlülüklerine önem verilmektedir. Alınan ürünlerin kullanılmasından sonra iadesi kabul edilmemektedir.

Epinciniz İptal & İade Nasıl Yapılıyor?

Epinciniz iptal & iade nasıl yapılıyor incelendiğinde kullanıcının bunu sitede ki hesabından yapabildiği görülmektedir. İşlemi sorun yaşamadan yapmanız içinse kesintisiz canlı destek vermekteyiz. Ürünün 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.